Sumažinta kaina! Premium English 5 in 1 DVD ROM [CLONE] Padidinti

Premium German 5 in 1 DVD ROM

EuroTalk EuroTalk

9781847838049

Nauja

Pilnas kalbos mokymosi komplektas ! Net 5 CD-ROM viename DVD ! Kai baigsite šį programų rinkinį, galėsite užtikrintai ir lengvai kalbėti- garantuojame! Paaiškinimai pateikti lietuvių kalba. Nepamainoma mokymosi programa pradedanti mokyti absoliučius pradedančiuosius iki vidutinio lygio. 

Smulkiau

Prekė sandėlyje

Time left:

80,74 €

84,99 €

-5%

Pristatome į visas šalis plačiau

Gyva pagalba 10-17 val.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 7 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 7 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,40 €.

Pirkite dar už 40,00 € ir jūsų užsakymą mes pristatysime jums Nemokamai!

Apie prekę

Pilnas kalbos mokymosi komplektas ! Net 5 CD-ROM viename DVD ! Kai baigsite šį programų rinkinį, galėsite užtikrintai ir lengvai kalbėti- garantuojame! Paaiškinimai pateikti lietuvių kalba. Nepamainoma mokymosi programa pradedanti mokyti absoliučius pradedančiuosius iki vidutinio lygio.

Jūs iš pradžių išmoksite pirmuosius žodžius ir frazes, vėliau sakinius. Jūs lavinsite savo kalbėjimo įgūdžius, tobulinsite savo akcentą ir suvokimo įgūdžius. Kiekviena programa skirta vienam ar keliems šių įgūdžių lavinimui . Rinkinys sudarytas iš:

  1. Talk Now Jei esate naujai besimokantis kalbą yra pagrindai, kuriuos turėsite išmokti. Ar jūs esate aštuonerių metų ar 80, ar jūs verslo reikalais užsienyje ar atostogaujate, Talk Now! paprastas metodas, kuris jums padės pradėti mokytis kalbos.
  2. Vocabulary Builder Skirtas lavinti žodžiams,padės jums išmokti pagrindinius žodžius. Tinka vaikams ir suaugusiems.
  3. Talk The Talk pagrindinis dėmesys sutelktas į žodžių ir frazių mokymą, naudingų kasdieniniame vartojime. Ši dalis padės jums įgyti šnekamosios kalbos pasitikėjimą, leis jums palyginti savo akcentą su gimtąja kalba kalbančiais norvegais.
  4. Talk More. Skirta mokymui pagrindinių pokalbio frazių struktūrų, kurios gali būti pritaikytos skirtingomis kasdieninėmis situacijomis. Ji padeda pasiekti vieną iš pagrindinių tikslų, besimokantiems užsienio kalbos: įgyti pasitikėjimą, kalbėti. Kalbėjimo ir įrašymo funkcija leidžia jums palyginti savo akcentą su ta kalba.
  5. Talk More. Lengva pasimesti pradėjus pokalbį su norvegiškai kalbančiu asmeniu. Jūs bendrausite su žmonėmis, kurie naudoja daug žodžių, kurių jūs dar neišmokote. Ši dalis rengia jus šiuoms realaus gyvenimo situacijomoms. Jūs išmoksite "išgyventi" kasdienėse situacijose ir išplėste savo žodyną.

Veikia su

Windows, Mac Universal

  • Mac OS X
  • Windows

Charakteristikos

Leidimo metaiEuroTalk
SudėtingumasA1-B2 (Multilevel)

Atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą

Talk the Talk! Lithuanian Interactive CD-ROM

TALK The Talk is designed with teenagers’ social lives in mind. It concentrates on the words and phrases young people need for social conversation, including plenty of useful, up-to-date vocabulary.