Sumažinta kaina! Talk Now! Learn German CD-ROM [CLONE] Padidinti

Talk Now! Learn Turkish CD-ROM

EuroTalk EuroTalk

9781843520160

Nauja

Talk Now! Danų siūlo paprastą metodą jums pradėti mokytis kalbų.
Daug yra žmonių, kuriems sunku mokytis kalbų.
Kodėl? 

Smulkiau

Papildymas po 2-3 dienų

Time left:

31,35 €

33,00 €

-5%

Pristatome į visas šalis plačiau

Gyva pagalba 10-17 val.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,40 €.

Pirkite dar už 40,00 € ir jūsų užsakymą mes pristatysime jums Nemokamai!

Apie prekę

Talk Now! Turkų siūlo paprastą metodą jums pradėti mokytis kalbų.
Daug yra žmonių, kuriems sunku mokytis kalbų.
Kodėl? 
Dažniausiai dėl laiko stokos, nenoro mokytis mokykloje, ar dėl tingumo. Talk Now! Išsprendžia šias problemas: Nėra nuobodūs pratimai; Ji lengvai telpa į trumpas dešimties minučių sesijas. Tačiau jei norite save paspausti stipriau galima išmokti kalbos pagrindus net per savaitgalį.
Jei manote, kad esate tingus, pagalvokite dar kartą! Jūs nustebsite, kokie motyvuoti galite būti, kai pradėsite mokytis šia programa! 
Kas yra mokymasis su šia programa? 
Kalbėti ir suprasti nepakanka Jūs tik pradedate mokytis kalbos, todėl mes negalime jus įmesti iškarto į kalbos gelmes. Yra keletas dalykų, kuriuos jūs norite pasakyti, bet kokia kalba: Jūs norite pasakyti "labas", užsisakyti pavalgyti ar atsigerti, paklausti kelio ir pan. Ši programa skirta kaip tik tokiam tikslui. Ji apima tokias temas kaip maistas, spalvos, parduotuvė, kūno dalys, skaičiai esminės frazės ir kt. 
Kaip tai veikia?
Talk Now! Turkų suteikia jums lengvai pasiekti tikslą- išmokti naują kalbą . Išmokti naują kalbą iš karto yra gerokai per didelė tad yra ši serija suskirstyta į įvairius sudėtingumo lygius. Šis sudėtingumo lygis yra pradinis. 
Programa yra interaktyvi.Naujų žodžių mokymasis pateikiamas kartu su nuotraukomis sustiprinti atmintį. Vėliau žinias jūs galėsite išbandyti pramogų viktorinose. Kai tik pradėsite žaisti pradėsite mokytis. Rinkite taškus už kiekvieną žaidimą.Žaidėjai gali laimėti bronzos, sidabro ir aukso medalius, kuriuos galite atsispausdinti kaip pasiektus rezultatus.
Paaiškinimai ir pagalba pateikti lietuvių kalba
Mokytis galite ir keliaudami,jeigu po ranka neturite kompiuterio tiesiog atsipausdintinkite pamokos lapus ir pasiimkite su savimi, arba įkelti programos garso failus į iPod grotuvą

Jeigu anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba, nesijaudinkite! Jūs galite pasirinkti iš daugiau nei 45 kalbų ir visa tai rasite viename diske!

Programa veikia su :

Windows, Mac Universal

Windows 2000 

Windows xp 
Windows Vista 
Windows 7

Mac OS 10.3.9 ir aukštesne versija

Charakteristikos

Leidimo metaiEuroTalk
SudėtingumasA1 (Starter Elementary)

Atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą

Complete Turkish A1-B2 Pack

Complete Turkish is a comprehensive book and audio language course that takes you from beginner to intermediate level. The new edition of this successful course has been fully revised and is packed with new learning features to give you the language, practice and skills to communicate with confidence