Sumažinta kaina! Blockbuster 2 Test booklet Padidinti

Blockbusters 2 Test Booklet

Express publishing Express publishing

9781845584108

Nauja

Blockbuster anglų kalbos mokomoji literatūra skirta moksleiviams besimokantiems anglų kalbą tiek pradedančiuoju tiek vidutiniu lygiu. Šių knygų serija pateikia anglų kalbos žinias įdomiose temose ir teminiuose moduliuose. Šias pratybas sudaro: teminiai skyriai kiekviename modulyje; skaitymo tekstų įvairovė iš autentiškų šiuolaikinių šaltinių su užduotimis, skatinanti mokinius skaityti

Smulkiau

Papildymas po 2-3 dienų

Liko:

2,34 €

2,60 €

-10%

Pristatome į visas šalis plačiau

Gyva pagalba 10-17 val.

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

Pirkite dar už 40,00 € ir jūsų užsakymą mes pristatysime jums Nemokamai!

Apie prekę

Blockbuster anglų kalbos mokomoji literatūra skirta moksleiviams besimokantiems anglų kalbą tiek pradedančiuoju tiek vidutiniu lygiu. Šių knygų serija pateikia anglų kalbos žinias įdomiose temose ir teminiuose moduliuose. Šias pratybas sudaro: teminiai skyriai kiekviename modulyje; skaitymo tekstų įvairovė iš autentiškų šiuolaikinių šaltinių su užduotimis, skatinanti mokinius skaityti; realistiški dialogai kasdieninėse situacijose; platus kalbėjimo pratimų pasirinkimas; tarimo ir intonacijos užduotys; patarimai, kaip skatinti mokinius mokytis savarankiškai; komiksai, anekdotai ir dainos; komandinio darbo užduotys; supažindinimas su įvairiomis kultūromis; žinių patikrinimo testai kiekvieno skyriaus pabaigoje; gramatikos žinių kartojimas ir žinių patikrinimai. Pratybų knygos spalvingos ir gausios iliustracijų. Mokytojo knygoje visa reikalinga mokymui informacija pateikiama žingsnis po žingsnio. Serijoje taip pat yra gausu pagalbinių priemonių: stalo žaidimų, plakatų, audio ir video diskų.

Charakteristikos

Leidimo metaiExpress publishing
SudėtingumasA2-B1 (Elementary to Pre-Intermediate)
AutoriusVirginia Evans

Atsiliepimų (0)

Sutinku

Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.