• −10%
Chemijos pasitikrinamieji testai 12...

Chemijos pasitikrinamieji testai 12 klasei (s. „Korepetitorius“)

9785430070311
Sandėlyje
7,66 € 8,51 € -10%
Mažiausia kaina per paskutines 30 dienų prieš akciją: 8.25 €
Su mokesčiais
Iki akcijos pabaigos

 
Šie pasitikrinamieji chemijos testai padės mokiniui nuosekliai pakartoti 12 klasės chemijos kursą ir įsivertinti žinias bei gebėjimus. Mokinys čia ras 8 kompleksinius testus, kuriuos sudaro: glaustas pagrindinių chemijos sąvokų, junginių, dėsnių, reiškinių ir reakcijų priminimas, žinių taikymo užduočių rinkinys teorijai prisiminti ir įtvirtinti, sudėtinės kelių etapų užduotys žinioms pagilinti, orientacinė testo taškų ir įsivertinimo pažymiu lentelė.
Atlikus visą testą įsivertinama pagal surinktus taškus ir pasiekimų lygius. Leidinyje pateikta ir viso 12 klasės kurso pasiekimų diagrama.  Mokytojui, naudojančiam šią medžiagą, ji pravers kaupiamajam vertinimui. Mokiniui padės sekti 12 klasės kurso kartojimo rezultatus, užpildyti žinių spragas prieš chemijos brandos egzaminą savarankiškai ar mokytojui padedant ir siekti geriausio rezultato. Testų atsakymai pasitikrinimui pateikti leidinio pabaigoje.
Serijos „Korepetitorius“ leidiniai skirti mokinių savarankiškam darbui, taip pat mokytojui, ieškančiam susistemintos patikros temai ar kursui kartoti, mokinių testams, kontroliniams ar individualiems darbams. 

Sudėtingumas
12 klasė
Autorius
Algirdas Šulčius
Puslapių skaičius
96
Leidimo metai
2020
Nėra atsiliepimų

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: