GDPR NUSTATYMAI

552848.png Teisė matyti savo asmeninius duomenis

Galite peržiūrėti savo asmens duomenis spustelėję žemiau pateiktą nuorodas. Asmens duomenų peržiūra: 

 Teisė pakeisti savo asmeninius duomenis

Galite peržiūrėti savo asmens duomenis spustelėję žemiau pateiktą nuorodas.

 Teisė į duomenų perkėlimą

Galite visus duomenis susijusius su jumis nusikopijuoti ir persikelti iš savo paskyros šia nuoroda: Mano paskyra arba susisiekite su mumis parašę žinutę per savo paskyra per šią nuoroda: Rašyti naują pranešimą ir mes duomenis atsiųsime jums viename faile persikėlimui.

 Teisė likti anonimišku

Galite pareikalauti užšifruoti jūsų asmeninius duomenis, susisiekite su mumis parašę žinutę per savo paskyra per šią nuoroda: Rašyti naują pranešimą. (Pastaba: po duomenų užšifravimo  jūsų ankstesniuose užsakymuose bus pakeisti visi duomenys užšifruotais duomenims jūs prarasite galimybę prisijungti prie parduotuvės ar matyti savo užsakymų istoriją, bei visą informaciją susijusią su jumis)

 Teisė pareikalauti ištrinti visus asmeninius duomenis 

Galite paprašyti ištrinti jūsų asmeninius duomenis, susisiekite su mumis parašę žinutę per savo paskyra per šią nuoroda: Rašyti naują pranešimą. (Pastaba: po duomenų ištrynimo jūs prarasite galimybę prisijungti prie parduotuvės ar matyti savo užsakymų istoriją, bei visą informaciją susijusi su jumis bus ištrinta)

 Teisė būti informuotam jei duomenų saugumo pažeidimus

 Mūsų įmonės  pareiga yra pranešti jeigu įvyktų duomenų pažeidimas ar netinkamas elgesys su jais, įmonė privalo taikyti griežtą procedūrą, kai nustatomas duomenų pažeidimas, ir per 72 valandas pranešti duomenų subjektams.


Sutinku

Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.