• −3%
Gateway 2nd Ed B2 Workbook (pratybos)

Gateway 2nd Ed B2 Workbook

9780230470972
Sandėlyje
9,33 € 9,62 € -3%
Su mokesčiais
Iki akcijos pabaigos

 

Anglų kalbos vadovėlis Gateway B2 tinkamas naudoti Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose, mokantis anglų kaip pirmosios užsienio kalbos 11 klasėje, siekiant įtvirtinti B2 lygio pasiekimus bei orientuojantis į B2+ lygio pasiekimus. Vadovėlis taip pat skirtas pasirengti šio lygio testams raštu ir žodžiu. Vadovėlis atitinka Bendrojo ugdymo dalykų vadovėlių ir mokymo priemonių atitikties teisės aktams įvertinimo ir aprūpinimo jais tvarkos aprašo (2011 m. lapkričio 30 d. ISAK Nr. V-2310) 11 punkto reikalavimą. 
„Gateway“ 2 leidime daugiau reikšmės teikiama įgūdžių lavinimui, nei jų vertinimui. Lavinant kalbėjimo ir rašymo įgūdžius taikomas metodas, padėsiantis nuosekliai pasirengti galutiniam egzamino tipo uždaviniui, pateiktam užduoties pabaigoje. Skaitymo ir klausymo užduotyse daug dėmesio skiriama strategijoms, padedančioms mokiniams lengviau suprasti tekstus. Vadovėlyje pateikiama daugybė integruotų egzaminų tipo užduočių, pasirengimui skirtų uždavinių bei patarimų, kaip sėkmingai išlaikyti egzaminus. pateikiama medžiaga, kuri padės plėtoti ne tik anglų kalbos žinias, bet ir tobulėti kitose srityse.
Mokiniai viso kurso metu raginami aktyviai dalyvauti savo mokymosi procese ir apsvarstyti, koks mokymosi būdas jiems pats geriausias. Po skaitymo arba klausymo užduočių jie raginami išreikšti savo nuomonę bei / arba atskleisti gebėjimą kritiškai mąstyti.
Šiame kurse prisimenami, papildomi bei praktiškai pritaikomi leksikos rinkiniai, susiję su temomis, dažnai pasitaikančiomis baigiamuosiuose bei tarptautiniuose egzaminuose. Taip bandoma pasiekti, kad mokiniai galėtų be vargo kalbėti ir rašyti, be to, jiems būtų lengviau skaityti bei klausytis tekstų tomis temomis.
Vadovėlyje pateikiama medžiaga apima 90‒120 valandų mokymo. Ji suskirstyta į 10 skyrių

Sudėtingumas
11 klasė
Autorius
Frances Treloar, Gill Holley
Puslapių skaičius
95
Leidimo metai
2016
Nėra atsiliepimų

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Product added to wishlist
Product added to compare.