Ultimate Cornish 4 product set in 1 Padidinti

Ultimate Cornish 4 product set in 1

EuroTalk EuroTalk

89898989924

Nauja

2-3 dienos

99,99 €

su PVM

Pristatome į visas šalis plačiau

Gyva pagalba 10-17 val.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 7 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 7 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 2,10 €.

Pirkite dar už 55,00 € ir jūsų užsakymą mes pristatysime jums Nemokamai!

Apie prekę

Pilnas kalbos mokymo komplektas! Kai baigsite šį programų rinkinį, galėsite kalbėti tiksliai ir aiškiai su pasitikėjimu. Šis kalbos mokymo rinkinys komplekte turi ir galimybę mokytis kalbą planšetiniame kompiuteryje, todėl jūs galite kalbą išmokti net keliaudami.EuroTalk Ultimate rinkinys yra neįkainojama programa absoliučiais pradedantiesiems ir jau turintiems kalbos pagrindus.Kalbos mokymosi pasiekimai nuo A1 iki C1 lygioRinkinyje yra šešios programos, kurios išmokys jus pirmųjų žodžių ir frazių, tuomet sakinių . Jums vystysit savo kalbėjimo įgūdžius, tobulinsit savo akcentą ir treniruosite klausą. Kiekviena programa skirta vienai ar daugiau iš šių sričių gilinimui. Šios programos įeina į šį rinkinį:Kalbėkite dabar Jei esate naujokas kalboje, yra keletas pagrindai turėsite išmokti nesvarbu ar esate aštuonių metų arba 80, verslo reikalais užsienyje ar atostogaujate. Ši dalis siūlo paprastą naudoti metodą jums pradėti mokytis kalbą, bet kur .Kalbėti daugiau Ši programos dalis moko pagrindinių šnekamųjų frazės struktūrų, kurios gali būti pritaikytos, kad atitiktų skirtingas situacijas. Ji taip pat sprendžia vienas iš pagrindinių iššūkių, besimokančių užsienio kalbą: ugdo besimokančio pasitikėjimą kalbėti užsienio kalba. Šioje programos dalyje yra jūsų balso įrašymo funkcija, kuri leidžia jums palyginti savo akcentą su užsienio kalbai. Puikiai tinka ugdyti besimokančių kalbėjimo pasitikėjimą.Bendravimas Ši dalis sukurta turint omeny tikrą socialiniam gyvenimą. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas žodžiams ir frazėms, kurie naudojami kasdieninėje kalboje, praplečiant jūsų užsienio kalbos žodyną. Programa ugdo besimokančio pasitikėjimą savimi, leidžia palyginti savo akcentą ir praplėsti žodyną.Kalbantis pasaulis Lengva pasimesti pradėjus pokalbį užsienio kalba kai pašnekovas pradeda naudoti daug žodžių, kurių jūs dar neišmokote. Ši programos dalis rengia jus gyvenimiškoms situacijoms. Mokymas vyksta per interaktyvius klausymo žaidimus. Jūs busite išmokyti atpažinti pagrindinius žodžius kasdienėse situacijose ir išplėsti savo žodyną.Pokalbiai darbo, verslo temomis Įsivaizduokite darbą ar verslą su žmogumi, kuris nekalba jūsų kalbą. Yra tikimybė, kad jums reikia daugiau nei "atostogų lygio" pokalbio . Štai kam skirta ši dalis. Jis moko jus pagrindinių žinių šiomis temomis, kad jūs galite sutelkti dėmesį į svarbius dalykus, o ne gaišti laiką ieškant tinkamų žodžių.Pažengusiems Klausytis sulėtintai kalbą ir mokytis niekada iki galo neparengs jūsų tikram bendravimui. Ši dalis moko jus suprasti kalbą kai kalbama naudojant ją kasdieniniame gyvenimą arba pavyzdžiui filme su galimybe išmokti ir pakartoti sudėtingas frazes . Interaktyvūs žaidimai jums padės žengti dar vieną žingsnį kalbos mokymosi lygmenyje.

Parašykite atsiliepimą

Sutinku

Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.