World Talk! Learn Swedish CD-ROM Padidinti

World Talk! Learn Swedish CD-ROM

EuroTalk EuroTalk

9781862216105

Nauja

World Talk! Jeigu Jūs norite pradėti pokalbį, bet trūksta tam tikrų žodžių tai ne bėda, nes būtent šis kompaktinis diskas padės lengvai išmokti žodžius, kuriuos galėsite vartoti savo kasdieninėje kalboje. Jis padės suprasti pavienius žodžius, išplėsti savo žodyną.

Smulkiau

38,69 €

Pristatome į visas šalis plačiau

Gyva pagalba 10-17 val.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,90 €.

Pirkite dar už 40,00 € ir jūsų užsakymą mes pristatysime jums Nemokamai!

Apie prekę

World Talk! Jeigu Jūs norite pradėti pokalbį, bet trūksta tam tikrų žodžių tai ne bėda, nes būtent šis kompaktinis diskas padės lengvai išmokti žodžius, kuriuos galėsite vartoti savo kasdieninėje kalboje. Jis padės suprasti pavienius žodžius, išplėsti savo žodyną.

Ar jis tinkamas man?

Jei Jūs jau mokate kalbą pakankamai gerai, bet dar vis reikia praktikuotis World Talk! Skirtas būtent Jums. Viskas šiame kompaktiniame diske yra pateikiama orginalia kalba, garso įrašai įrašyti žmonių kuriems ši kalba yra gimtoje, tad galėsite patobulinti savo tarimą.

Kaip vyksta mokymas?

Jums teks tik klausytis įrašo. Dažniausiai kai mes išgirstame žodį, bet negalime jo iš karto suprasti, tenka įsiklausyti ir prisiminti ką tiksliai būtent vienas ar kitas žodis reiškia.Šis diskas leidžia suvokti, ką kažkas pasakė, be papildomos perkeltinės žodžio prasmės. Šiame diske Jūs galėsite plėtoti savo praktinias žinias apie kalbą. Yra 10 skirtingų žaidimų, apimančių skaičius, pokalbius, aprašymus, kryptys ir diktavimo praktika. Šis diskas apima plačias temas ir suteiks Jums svarbius praktinius įgūdžius, kuriuos galite naudoti iš karto.

Kaip tai veikia?

Jūs galėsite žaisti interaktyvius kalbos žaidimus ir pelnyti taškus. Yra galimybė pereiti į aukštesnį lygį kaip aukso, bronzos, kurie yra vis sudėtingesni. Taip pat galėsite atlikti užduotis kalbėdami ir rašydami ta kalba kurią mokotės. Įrašyti savo balsą ir jį palyginti su orginaliu tarimu. Galiausiai Jūs pradėsite galvoti ta kalba, kurią mokotės. World Talk!

Diske išgirsite kalbą kurią mokotės, išmoksite susieti savo mintis su norimais pasakyti žodžiais. Tai reiškia, jūs pradėsite galvoti lyg ši kalba būtų Jūsų gimtoji.

Jeigu anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba, nesijaudinkite! Jūs galite pasirinkti iš daugiau nei 50 kalbų ir visa tai rasite viename diske! Paaiškinimai bus pateikiami lietuviškai ar kita jūsų pasirinkta kalba

Programa veikia su :

mac

 

 

Windows 2000 

Windows xp 
Windows Vista 
Windows 7

Mac OS 10.3.9 ir aukštesne versija

Charakteristikos

Leidimo metaiEuroTalk
SudėtingumasA1-A2 (Elementary to Pre-Intermediate)
Sutinku

Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.