Sumažinta kaina! Tėvai (irgi) eina į mokyklą Padidinti

Tėvai (irgi) eina į mokyklą

Šviesa Šviesa

9785430068561

Nauja

2-3 dienos

4,59 €

su PVM

4,94 € su PVM

-7%

Pristatome į visas šalis plačiau

Gyva pagalba 10-17 val.

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

Pirkite dar už 50,00 € ir jūsų užsakymą mes pristatysime jums Nemokamai!

Apie prekę

Viena mano pažįstama pajuokavo: „Žinai, kol mano abu vaikai užaugo, aš du vidurinius ir du aukštuosius mokslus baigiau.“ O maniškiai dar tik mokosi, tad kartu su jais mokausi ir aš. Tikiu, kad ir jūs vaikų draugijoje augate, įgyjate naujų žinių ir išgyvenate įdomių patyrimų. Taip mes tobulėjame ir bandome suprasti šį nuostabų mūsų pasaulį aukštyn kojomis apverčiantį nuotykį, vadinamą tėvyste. Vienas iš beprotiško tėvų gyvenimo etapų yra mokykla. Ji ima neduoti ramybės dar rengiantis pirmajai klasei, o vėliau, vaikui augant, tėvai kasmet susiduria su vis kitokiais rūpesčiais. Ir taip iki pat abitūros egzaminų. Nesvarbu, ar jūsų vaikas jau mokinys, ar dar tik eis į mokyklą, tikrai žinote, kad yra ir bus ką veikti. Nors tėvai tarsi lanko mokyklą kartu su vaikais, jiems niekas nedalija vadovėlių apie tai, kokį lemtingą vaidmenį jie atlieka vaikui mokantis, jį motyvuodami, atskleisdami gabumus, padėdami kurti gyvenimo pagrindus. Tokio vadovėlio net ir nebūtų įmanoma sukurti, nes visi vaikai ir tėvai skirtingi. Tačiau atsakyti į daugelį klausimų, pasiūlyti idėjų, kurių kitą kartą patys ir nesugalvotume, tikrai įmanoma.
Šis leidinys yra kaip tik toks – jame glaustai pateikiami paprasti ir nuoširdūs pokalbiai su įvairiais švietimo srities ekspertais – psichologais, mokytojais, vadovėlių ir literatūros vaikams autoriais, kitais įdomiais žmonėmis. Kaip pasiruošti mokyklai? Kaip skatinti vaiko motyvaciją ir ką daryti, kad ji neišblėstų metams bėgant? Kaip atpažinti ir lavinti mokinio gabumus? Kaip ir vaikui, ir tėvams suvaldyti emocijas laukiant testų ir egzaminų? Galų gale, ar reikia kartu ruošti namų darbus? Versdami lapą po lapo rasite straipsnių, interviu ir patarimų, ką verta žinoti tėvams, dvylika metų drąsiai žengiantiems per mokyklos slenkstį, dažnai net po keletą kartų. Nuo mūsų vaikystės laikų mokykla pasikeitė ir keičiasi toliau. Drauge su leidyklos „Šviesa“ autoriais ir bendražygiais linkime, kad jūsų – tėvų – kelias į savo vaikų mokyklą būtų gausus nuostabiausių prisiminimų. Kurdami gražią mokyklos bendruomenę ir glaudžiai bendradarbiaudami su mokytojais pasistenkime, kad vaikams ši patirtis būtų ir smagi, ir vertinga. 

Charakteristikos

Leidimo metai2018-02-20T00:00:00+02:00
AutoriusRūta Latinytė
Puslapių skaičius156

Parašykite atsiliepimą

Sutinku

Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.