Ultimate Albanian 5 in 1 Interactive Padidinti

Ultimate Albanian 5 in 1 Interactive

EuroTalk EuroTalk

5055289864466

Nauja

Pilnas kalbos mokymo komplektas! Kai baigsite šį programų rinkinį, galėsite kalbėti tiksliai ir aiškiai su pasitikėjimu. Šis kalbos mokymo rinkinys komplekte turi ir  galimybę mokytis kalbą planšetiniame kompiuteryje, todėl jūs galite kalbą išmokti net keliaudami. Pakuotėje rasite aktyvacijos kodą. 

Smulkiau

Papildymas po 2-3 dienų

99,00 €

Pristatome į visas šalis plačiau

Gyva pagalba 10-17 val.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 8 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 8 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,60 €.

Pirkite dar už 40,00 € ir jūsų užsakymą mes pristatysime jums Nemokamai!

Apie prekę

Pagalba ir paaiškinimai pateikti Lietuviškai ! Programa veikia su Windows ir MAC OS sistemomis. Programa yra USB  laikmenoje. 

Pilnas kalbos mokymo komplektas! Kai baigsite šį programų rinkinį, galėsite kalbėti tiksliai ir aiškiai su pasitikėjimu. Šis kalbos mokymo rinkinys komplekte turi ir  galimybę mokytis kalbą planšetiniame kompiuteryje, todėl jūs galite kalbą išmokti net keliaudami. Pakuotėje rasite aktyvacijos kodą. 

EuroTalk Ultimate rinkinys yra neįkainojama programa absoliučiais pradedantiesiems ir jau turintiems kalbos pagrindus. 

Kalbos mokymosi pasiekimai nuo A1 iki C1 lygio

Rinkinyje yra šešios programos, kurios išmokys jus pirmųjų žodžių ir frazių, tuomet sakinių . Jums vystysit savo kalbėjimo įgūdžius, tobulinsit savo akcentą ir treniruosite  klausą. Kiekviena programa skirta vienai ar daugiau iš šių sričių gilinimui. Šios programos įeina į šį rinkinį: 

Kalbėkite dabar

Jei esate naujokas kalboje, yra keletas pagrindai turėsite išmokti nesvarbu ar esate aštuonių metų arba 80, verslo reikalais užsienyje ar atostogaujate. Ši dalis siūlo paprastą naudoti metodą jums pradėti mokytis kalbą, bet kur .

 

Kalbėti daugiau

Ši programos dalis moko pagrindinių šnekamųjų frazės struktūrų, kurios gali būti pritaikytos, kad atitiktų skirtingas situacijas. Ji taip pat sprendžia vienas iš pagrindinių iššūkių, besimokančių užsienio kalbą: ugdo besimokančio pasitikėjimą kalbėti užsienio kalba. Šioje programos dalyje yra jūsų balso įrašymo funkcija, kuri leidžia jums palyginti savo akcentą su užsienio kalbai. Puikiai tinka ugdyti besimokančių kalbėjimo pasitikėjimą.

 

Bendravimas

Ši dalis  sukurta turint omeny tikrą socialiniam gyvenimą. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas žodžiams ir frazėms, kurie naudojami kasdieninėje kalboje, praplečiant  jūsų užsienio kalbos žodyną. Programa ugdo besimokančio pasitikėjimą savimi, leidžia palyginti savo akcentą ir praplėsti žodyną.

 

Kalbantis pasaulis

Lengva pasimesti pradėjus pokalbį užsienio kalba kai pašnekovas pradeda naudoti daug žodžių, kurių jūs dar neišmokote. Ši programos dalis rengia jus  gyvenimiškoms situacijoms. Mokymas vyksta per interaktyvius klausymo žaidimus. Jūs busite išmokyti atpažinti pagrindinius žodžius kasdienėse situacijose ir išplėsti savo žodyną.

 

Pokalbiai darbo, verslo temomis

Įsivaizduokite darbą ar verslą su žmogumi, kuris nekalba jūsų kalbą. Yra tikimybė, kad jums reikia daugiau nei "atostogų lygio" pokalbio . Štai kam skirta ši dalis. Jis moko jus pagrindinių  žinių  šiomis temomis, kad jūs galite sutelkti dėmesį į svarbius dalykus, o ne gaišti laiką ieškant tinkamų žodžių.

 

Pažengusiems

Klausytis sulėtintai kalbą ir mokytis niekada iki galo neparengs jūsų  tikram bendravimui. Ši dalis moko jus suprasti kalbą kai  kalbama naudojant ją kasdieniniame gyvenimą arba pavyzdžiui filme su galimybe išmokti  ir pakartoti sudėtingas frazes . Interaktyvūs žaidimai jums padės žengti dar vieną žingsnį kalbos mokymosi lygmenyje.

Atsiliepimų (0)

Sutinku

Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.