• Nauja
Socialinio, emocinio ir sveikos gyvensenos ugdymo užduotys Augu su drambliu Emociu

Socialinio, emocinio ir sveikos gyvensenos ugdymo užduotys Augu su drambliu Emociu 1–2 klasė

9785430072032
Sandėlyje
6,20 €
Su mokesčiais

„Augu su drambliu Emociu“ – tai užduočių sąsiuvinis 1–2 klasių mokiniams. Kartu su pagrindiniu veikėju drambliu Emociu ir jo draugais vaikai patirs begalę nuotykių pažindami save, kitus ir juos supantį pasaulį bei atrasdami atsakymus į daugybę klausimų

 

„Augu su drambliu Emociu“ – tai užduočių sąsiuvinis 1–2 klasių mokiniams. Kartu su pagrindiniu veikėju drambliu Emociu ir jo draugais vaikai patirs begalę nuotykių pažindami save, kitus ir juos supantį pasaulį bei atrasdami atsakymus į daugybę klausimų, pavyzdžiui:  

Kokios būna emocijos? 

Kaip jos veikia kiekvieną iš mūsų? 

Kaip padėti sau ir kitiems, kai būna sunku? 

Kas yra relaksacija? 

Kaip elgesys keičia mąstymą? 

Mokiniai ne tik sužinos atsakymus į šiuos ir kitus klausimus, bet ir atliks daug praktinių užduočių. Sąsiuvinį sudarančios 5 temos „Aš“, „Mano kūnas“, „Mano jausmai“, „Mano mintys“ ir „Mano veiksmai“ padės nuosekliai ugdyti pagrindines socialines ir emocines vaikų kompetencijas bei sveikos gyvensenos įgūdžius. Sąsiuvinyje esančiame refleksijų žurnale vaikai galės užfiksuoti, analizuoti savo patirtis, stebėti savo emocijas ir elgesį. Leidinys papildytas QR kodais, kurie nukels į vaizdinę ir garsinę medžiagą.

Leidinį galima naudoti per klasės valandėles, etikos pamokas, psichologinius užsiėmimus bei neformalaus ugdymo veiklas. 

Autoriai kurdami turinį rėmėsi 2022 m. Bendrojo ugdymo programos projektu. Leidinys atitinka socialinės, emocinės ir sveikos gyvensenos kompetencijos aprašą. 

Leidimo metai
2022
Nėra atsiliepimų

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Product added to wishlist
Product added to compare.