Šnekamosios anglų kalbos pradmenys Padidinti

Šnekamosios anglų kalbos pradmenys

Euroknyga Euroknyga

9789955617501

Nauja

Visi paaiškinimai, dialogai knygose ir garso plokštelėse lietuviški, pateikti užduočių atsakymai, todėl mokytis galima savarankiškai, be mokytojo. Šis kursas skirtas tiems, kurie neturi daug laisvo laiko mokytis kalbų. Visiems, kurie mėgsta mokytis savuoju tempu. Besidomintiems dalykinėmis, darbo, pramogų, 

Smulkiau

Papildymas po 2-3 dienų

31,86 €

Pristatome į visas šalis plačiau

Gyva pagalba 10-17 val.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,40 €.

Pirkite dar už 40,00 € ir jūsų užsakymą mes pristatysime jums Nemokamai!

Apie prekę

Šį kursą sudaro 6 Audio CD ir 3 knygos:

• Iliustruotas vadovėlis (136 psl.);

• gramatika (40 psl.);

• garso įrašų vadovas (36 psl.);

• 6 kompaktinės garso plokštelės;

• Patogi dėžutė visoms dalims.

Visi paaiškinimai, dialogai knygose ir garso plokštelėse lietuviški, pateikti užduočių atsakymai, todėl mokytis galima savarankiškai, be mokytojo. Šis kursas skirtas tiems, kurie neturi daug laisvo laiko mokytis kalbų. Visiems, kurie mėgsta mokytis savuoju tempu. Besidomintiems dalykinėmis, darbo, pramogų, kelionių temomis. Visiems norintiems ne tik išmokti, bet ir prisiminti anglų kalbą. Populiariausias pasaulyje ,,Berlitz" kalbos kursas pradedantiesiems. Naujas požiūris į savarinkišką mokymosi. Tyrimai parodė, kad bet kas, bet kokio amžiaus yra gabus išmokti naują kalbą. Ir mes tai siūlome. „Berlitz“ kalbų specialistai sukūrė unikalų kursą, padėsiantį jums išmokti anglų kalbą. Tai taip paprasta ir mums žinoma!

Charakteristikos

Leidimo metaiEuroknyga

Atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą

Sutinku

Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.