Talk Business Norwegian CD-ROM Padidinti

Talk Business Norwegian CD-ROM

EuroTalk EuroTalk

9781846062117

Nauja

Štai kodėl buvo sukurtas Talk Business. Jis padės išmokti pagrindinį verslo kalbos žodyną, taip Jūs galėsite sutelkti dėmesį į svarbius dalykus, o ne gaišti laiką ieškant tinkamų žodžių. Kaip tai veikia? Talk Business skirtas žmonėms, jau turinties kalbos pagrindus. 

Smulkiau

Papildymas po 2-3 dienų

38,69 €

Pristatome į visas šalis plačiau

Gyva pagalba 10-17 val.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,60 €.

Pirkite dar už 40,00 € ir jūsų užsakymą mes pristatysime jums Nemokamai!

Apie prekę

Įsivaizduokite, kad Jūs planuojate savo verslą su žmogumi, kuris nekalba Jūsų kalba. Yra didelė tikimybė, kad norint susikalbėti Jums prireiks daugiau nei "atostogų lygio" kalbos žinių.

Štai kodėl buvo sukurtas Talk Business. Jis padės išmokti pagrindinį verslo kalbos žodyną, taip Jūs galėsite sutelkti dėmesį į svarbius dalykus, o ne gaišti laiką ieškant tinkamų žodžių. Kaip tai veikia? Talk Business skirtas žmonėms, jau turinties kalbos pagrindus. Ši programa apima svarbiausius žodžius ir frazes kaip: „koks Jūsų svetainės adresas?“ ar „"mano kompiuteris sudužo ir aš praradau visus savo failus", taip pat labiau pažengusiose diskusijose bus aptariami valiutų kursai, produktų garantijos, rinkodaros ar biudžetus pagrindai. Nagrinėjamos temos: - Prekyba, perkant ir parduodant - Rinkodara, reklama ir PR- IT, internetas, e-komercija ir ryšiai - bankininkystės, finansų, vertybinių popierių biržos ir apskaitos Verslo susitikimai Verslo kelionės - Karjera - Derybos - Anttelefono Bendrieji verslo žodynas. Kaip aš mokinsiuosi? Paaiškinimai ir pagalba pateikti lietuvių kalba.  Mokytis galite ir keliaudami,jeigu po ranka neturite kompiuterio tiesiog atsipausdintinkite pamokos lapus ir pasiimkite su savimi, arba įkelti programos garso failus į iPod grotuvą

Charakteristikos

Leidimo metaiEuroTalk
SudėtingumasA1-B1 Elemetary to Intermediate
Sutinku

Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.