VIEVERSYS. Muzikos vadovėlis 2 klasei su kompaktine plokštele (ŠOK)
  • −10%
VIEVERSYS. Muzikos vadovėlis 2 klasei su...

VIEVERSYS. Muzikos vadovėlis 2 klasei su kompaktine plokštele (ŠOK)

9785430056896
Sandėlyje
17,53 € 19,48 € -10%
Mažiausia kaina per paskutines 30 dienų nuo akcijos: 19.48 €
Su mokesčiais
Iki akcijos pabaigos

 

Muzikos vadovėlis antrai klasei „Vieversys“ pradžiugins tuos, kurie su šios serijos vadovėliu mokėsi pirmoje klasėje. Taip pat ir tuos, kurie nori kūrybingai žengti muzikos pažinimo keliu.

Principai, kuriais remiantis rengtas leidinys: mokinių veiklos aktyvumas, kūrybinis mokymosi pobūdis, orientacija į savos muzikinės kultūros pažinimą, sociokultūrinis muzikinės veiklos kontekstas. Antrosios klasės „Vieversyje“ mokomoji medžiaga pateikiama tematiniu principu: vadovėlyje pristatomos 33 temos, derinant su kitų dalykų vadovėlių temomis. Išlaikomas visiems „Šok“ vadovėlių serijos leidiniams charakteringas mokomosios medžiagos pateikimo ir veiklų organizavimo principas. Kaip ir pirmosios klasės „Vieversys“, naujasis leidinys kviečia dainuoti lietuvių liaudies ir autorines dainas, klausytis muzikos, ritmuoti, solfedžiuoti, groti, eksperimentuoti garsais, improvizuoti, kurti, galvoti, svarstyti, kalbėti apie tai, kas muziką kuria ir atlieka Vadovėlyje gausu vaikų aktyvumą žadinančių, vaizduotę aktyvinančių kūrybinių užduočių, specialiai šiam leidiniui sukurtų Lietuvoje žinomų kompozitorių kūrinių. Tad žengti muzikos pažinimo keliu turėtų būti smagu tiek vaikams, tiek ir juos mokantiems pedagogams.  

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis su kompaktine plokštele, pratybų sąsiuvinis, mokytojo knyga su kompaktine plokštele.  

Sudėtingumas
2 klasė
Autorius

Ingrida Bertulienė, Rūta Girdzijauskienė, Algytė Merkelienė
Puslapių skaičius

88
Leidimo metai
2011
2011-07-13T00:00:00+03:00

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: