LITERATŪRA. Vadovėlis 5 klasei, 2 dalis (ATRASK)
  • −10%
LITERATŪRA. Vadovėlis 5 klasei, 2 dalis (ATRASK)

LITERATŪRA. Vadovėlis 5 klasei, 2 dalis (ATRASK)

9785430063696
Sandėlyje
16,16 € 17,95 € -10%
Mažiausia kaina per paskutines 30 dienų nuo akcijos: 17.95 €
Su mokesčiais
Iki akcijos pabaigos

 

Ar galima literatūros mokytis įdomiai? Literatūros vadovėlio komplektas 5 klasei, serija „Atrask“, tai – priemonė ugdanti smalsų skaitytoją, tekstų tyrėją ir kūrėją. Mokymosi medžiaga formuojama tokiu būdu, kad mokinys žingsnis po žingsnio tobulintų skaitymo ir teksto suvokimo gebėjimus, įsitrauktų į knygų skaitymą, imtų pats kurti įvairius tekstus.

Programiniai vadovėlio tekstai aktualizuojami šiuolaikiškomis užduotimis, motyvuojančiomis mokinius savarankiškam mokymuisi. Pamokoms pateikiami ne tik programiniai tekstai, bet ir prieštekstiniai klausimai, palengvinantys teksto suvokimą. Tyrimo (probleminiai) klausimai, tezės diskusijai įgalina tyrinėti pamokos tekstą įvairiais aspektais, rasti atsakymus remiantis vadovėlio medžiaga ir kitais šaltiniais, atlikti užduotis ir įsivertinti. Pati pamokų ir vadovėlio skyrių struktūra sudėliota taip, kad sudarytų nuoseklią sistemą ugdytis ne tik dalykines, bet ir bendrąsias kompetencijas.
Didelis dėmesys vadovėlyje skiriamas sąmoningam mokinio pamokinės veiklos planavimui, žinių bei pasiekimų į(si)vertinimui, ankstesnei mokymosi patirčiai pakartoti ir apibendrinti.
Užduotys ir tekstų pavyzdžiai parinkti stengiantis aktualinti skaitymą ir teksto suvokimą mokinio asmeninės patirties ir šiuolaikinių realijų kontekste.

Serijos „Atrask“ literatūros vadovėlio komplektas 5 klasei parengtas pagal naują 2016 m. Pagrindinio ugdymo lietuvių kalbos programą. Šio komplekto medžiaga buvo išbandyta praktiškai net 79 įvairių Lietuvos regionų mokyklose, medžiagą įvertino 88 mokytojai ir 2224 penktos klasės mokiniai.  Atsižvelgus į pasiūlymus, buvo tikslinamas komplekto turinys: sukurta akivaizdi pamokos veiklų bei užduočių sistema, numatytos mokytojui ir mokiniui aiškios į(si)vertinimo galimybės.

Daugiau apie tai – vaizdinėje medžiagoje.

Komplektą sudaro vadovėlis (I d., II d.), užrašai (I d., II d.), interaktyvi mokytojo knyga, skaitmeniniai ištekliai mokymosi aplinkoje http://www.eduka.lt.

II vadovėlio dalis skirta antrajam mokslo metų pusmečiui. Interaktyvią mokytojo knygą galite rasti   www.pegasas.lt (skiltyje „El. mokytojų knygos“). Vadovėlio II dalies skyrių įsivertinimo testus rasite čia: http://docdro.id/n80ikdw   

Detalesnę informaciją apie leidinį rasite autoriniame pristatyme ( https://bit.ly/35JdTsg )

Sudėtingumas
5 klasė
Autorius

Asta Gustaitienė, Živilė Meškėlienė, Vida Naudužienė, Vaiva Truskauskienė
Puslapių skaičius

152
Leidimo metai

2016

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: