LIETUVIŲ KALBA. Vadovėlis 7 klasei, 2 dalis (ATRASK)
LIETUVIŲ KALBA. Vadovėlis 7 klasei, 2 dalis...

LIETUVIŲ KALBA. Vadovėlis 7 klasei, 2 dalis (ATRASK)

9785430068301
Sandėlyje
17,95 €
Su mokesčiais

 
Auginti kalbos vartojimo kompetencijas, formuoti taisyklingos rašybos įgūdžius, suteikti pagrindus struktūruotai reikšti mintis žodžiu ir raštu, kalbėti ir klausytis, argumentuoti ir diskutuoti –  tokias pagrindines veiklas, tyrimus ir užduotis siūlo septintokams serijos „ATRASK“ 7 klasės vadovėlis lietuvių kalbai. Šis vadovėlis nuosekliai tęsia mokymosi tiriant kryptį, teikia įvairias pagalbas ir mokymosi strategijas mokiniui dirbti individualiai ir su grupe bendraklasių. Didžiausias dėmesys skiriamas kalbos vartosenai raštu ir žodžiu (RAŠAU, SKAITAU, KALBU), teorinių žinių taikymui, rašybos užduotims. Teorinė pagalba bei tyrimo gairės pateikiamos skyrių įvadinėse atlankose, įvairios strategijos, kalbos dėsningumai bei taisyklės pažymimos „rakto“ ženklu. Vadovėlis skiriamas mokiniui, todėl veiklas ir jų atlikimo būdus primena intuityvūs sutartiniai vadovėlio ženklai, teorinę medžiagą supaprastintai perteikia schemos, lentelės. Nuoseklios struktūros užduočių blokeliai, klausimai pamokos tekstui (dalykinei medžiagai aptarti) ir ilgalaikiai tyrimai leidžia mokytojui dirbti klasėje aktyviai, sudaro galimybes įtraukti į pamoką įvairios patirties ir mokymosi stilių mokinius. Vadovėlio komplektas ne tik suplanuotas pamokomis, kas palengvina mokytojo darbą, jame numatyti ir etapiniai įsivertinimai: pamokos, skyriaus, 2-ojo pusmečio, mokslo metų. Skyriaus apibendrinimo etapuose mokinys įsivertina praktiškai taikydamas įgytas žinias. Pateiktos įsivertinimo formos (testai, įsivertinimo liniuotė, kompetencijų žemėlapis) leidžia mokytojui sekti kiekvieno mokinio individualią pažangą, sumuoti kaupiamąjį vertinimą, mokiniui – tai jo paties savarankiškas pasitikrinimas ir pasiekto rezultato įsivertinimas.   

Lietuvių kalbos vadovėlis 7 klasei, serija „Atrask“, yra parengtas pagal 2016 m. Atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrąją programą.

2-oji vadovėlio dalis skiriama pirmajam mokslo metų pusmečiui.

Vadovėlio LIETUVIŲ KALBA 7 „Atrask“ komplektą sudaro: vadovėlis (1-oji ir 2-oji dalis), Užrašai (1-oji ir 2-oji dalis),  Metodinės rekomendacijos, skaitmeninis vadovėlis ir papildomos interaktyvios užduotys http://www.eduka.lt.
Detalesnę informaciją apie leidinį rasite autoriniame pristatyme ( https://bit.ly/2NiS5gz )
Sudėtingumas
7 klasė
Autorius

Asta Kibildienė, Audronė Janickienė, Ingrida Visockienė
Puslapių skaičius
128
Leidimo metai

2018

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: