LITERATŪRA. Vadovėlis VIII klasei, 1 dalis
LITERATŪRA. Vadovėlis VIII klasei, 1 dalis

LITERATŪRA. Vadovėlis VIII klasei, 1 dalis

9785430068271
komplektavimas 2-3 dienos
15,58 €
Su mokesčiais

 

LITERATŪRA 8 vadovėlis parengtas pagal 2016 m. Atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo programą. Vadovėlis yra skirtas vienai sudėtingiausių skaitytojų auditorijai − pereinamojo amžiaus paaugliams. Atsižvelgiant į amžiaus tarpsnį, užduotys, diskusiniai klausimai, projektai leis pamokų metu sieti programinius lietuvių ir užsienio literatūros kūrinius su mokiniams įdomia veikla, pateikti šiuolaikiški kontekstai palengvins autorių kūrybos nagrinėjimą.

Vadovėlį sudaro 2 dalys, 4 programinės temos. Pirmojoje dalyje nagrinėjamos dvi iš jų: Jausmų galia ir Gyvoji atmintis. Čia keliami ypač jautrūs paauglio savivokai programinių kūrinių nagrinėjimo klausimai: Kodėl žmogui (ne)būtinas kitas? Kuo meilė graži? Kodėl kartais bijome mylėti? Kodėl ne visi žmonės gali būti draugai?

Kurdami šį vadovėlį, autoriai siekė ne tik aspektų, užduočių, keliamų klausimų patrauklumo šio amžiaus tarpsnio mokiniams, bet ir aiškios metodinės struktūros, nuoseklaus darbo su numatytomis kiekvienos pamokos šaltinių nagrinėjimo, namų bei įsivertinimo užduotimis, skyrių ir temą apibendrinančiais testais. Atsižvelgiama ir į dalyko programoje numatomą pasirenkamų kūrinių skaitymą. Tam vadovėlyje pateiktas ne tik privalomų, bet ir rekomenduojamų kūrinių sąrašas, pasiūloma strategijų teksto suvokimui, teksto kūrimui.

Vadovėlio LITERATŪRA 8  komplektą sudaro: vadovėlis (1-oji ir 2-oji knyga), Kūrybinės užduotys, Metodinės rekomendacijos, skaitmeninis vadovėlis ir papildomos interaktyvios užduotys http://www.eduka.lt

1-oji vadovėlio knyga skiriama pirmajam mokslo metų pusmečiui.

Sudėtingumas
8 klasė
Autorius
Alius Avčininkas
Alius Avčininkas, Laima Namajuškienė, Aušra Smaleckienė
Puslapių skaičius
188
Leidimo metai
2018
2018-06-20T00:00:00+03:00

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: