MELOMANO UŽRAŠAI 10 klasei (ATRASK)
  • −10%
MELOMANO UŽRAŠAI 10 klasei (ATRASK)

MELOMANO UŽRAŠAI 10 klasei (ATRASK)

9785430063924
Sandėlyje
4,28 € 4,75 € -10%
Mažiausia kaina per paskutines 30 dienų nuo akcijos: 4.75 €
Su mokesčiais
Iki akcijos pabaigos

 

Palyginti su IX klasės mokinio užrašais, X klasės „Melomano užrašuose“ pateikiama įvairesnių kūrybinių užduočių, piktogramomis žymimi ne tik užduočių tipai, bet ir jų atlikimo būdai (individualus darbas, darbas poromis, grupinis darbas). Leidinys palengvina mokytojo darbą per pamokas, padeda įtraukti į mokymosi veiklą įvairių mokymosi gebėjimų ir pasiekimų mokinius. Užduotys parengtos taip, kad mokiniai galėtų mokytis savarankiškai: tikslingai planuoti ir organizuoti mokymąsi, aktyviai dirbti klasėje su naujos pamokos medžiaga; siūlomi muzikiniai grojaraščiai leidžia mokiniams savarankiškai pasiklausyti temą geriausiai iliustruojančių muzikos kūrinių; struktūruotos ilgalaikės kūrybinės užduotys skatina ugdytis mokėjimo mokytis kompetenciją.

Pateikiama medžiaga tinkama skirtingos kultūrinės patirties ir interesų mokiniams, daug dėmesio skiriama ankstesnės mokymosi medžiagos pakartojimui, apibendrinimui ir įsivertinimui. Pateikiamos muzikinės užduotys orientuotos į mokinio asmeninės patirties aktualinimą, saviraišką, interpretacinių gebėjimų plėtojimą.

Mokytojai, dirbantys su šiuo mokymosi komplektu, turės galimybę prisijungti prie skaitmeninio turinio mokymosi aplinkoje http://www.eduka.lt. Šioje aplinkoje jie ras ir muzikinį grojaraštį. Mokymosi komplektą sudaro: užduočių sąsiuvinis, interaktyvi laiko juosta, interaktyvi mokytojo knyga, muzikinis grojaraštis, skaitmeniniai ištekliai http://www.eduka.lt.

Sudėtingumas
10 klasė
Autorius
Žydrė Jautakytė
Žydrė Jautakytė, Kristina Žebrauskaitė-Šileikienė
Puslapių skaičius

88
Leidimo metai
2015
2015-09-09T00:00:00+03:00

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: