Eksperimentuokite. Inžinerijos mokslas

Eksperimentuokite. Inžinerijos mokslas

9785430072285
komplektavimas 2-3 dienos
12,05 €
Su mokesčiais

Ši eksperimentų knyga kviečia vaikus leistis į STEAM INŽINERIJOS nuotykius ir sužinoti, kaip naudojant namuose esančius kasdienius daiktus konstruoti vandens pompą, laivus, tiltus, vėjo malūnus, ateities robotus ir dar daug viso kito.

• Eksperimentai aiškinami ryškiomis, įtraukiomis iliustracijomis, lengvai suprantamais ir nuosekliais atlikimo žingsniais.

 

Ši eksperimentų knyga kviečia vaikus leistis į STEAM INŽINERIJOS nuotykius ir sužinoti, kaip naudojant namuose esančius kasdienius daiktus konstruoti vandens pompą, laivus, tiltus, vėjo malūnus, ateities robotus ir dar daug viso kito. • Eksperimentai aiškinami ryškiomis, įtraukiomis iliustracijomis, lengvai suprantamais ir nuosekliais atlikimo žingsniais. • Knygoje pateikiama nuo nesudėtingų iki sudėtingesnio lygio eksperimentų. • Knyga skatina mąstyti apie ekologiją ir eksperimentams siūlo lengvai perdirbamas ar kelis kartus naudoti tinkamas medžiagas. • Prie kiekvieno eksperimento yra mokslinių paaiškinimų ir įdomybių. • Pateikiamas sudėtingų žodžių žodynėlis ir yra naudingų patarimų, kurie padės geriau atlikti eksperimentus. Skiriama vaikams nuo 7 metų, tinka darbui namie arba neformaliajam ugdymui mokykloje.

Sudėtingumas
6–7 metai
Autorius
Kęstutis Grinkevičius, Jūratė Mikulevičiūtė ir kiti
Puslapių skaičius
80
Leidimo metai
2023
Nėra atsiliepimų

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: