• −3%
KAIP PASIRENGTI EGZAMINUI, KAD...

KAIP PASIRENGTI EGZAMINUI, KAD NEPRITRŪKTŲ VIENOS NAKTIES.

9785430061913
Pristatymas per 2-3 dienas
5,39 € 5,56 € -3%
Su mokesčiais
Iki akcijos pabaigos

 

• Patarimai, testai ir užduotys IX-XII klasių mokiniams prieš žinių vertinimą;
• Skiriama bendrųjų kompetencijų ugdymui;
• Nuosekliai pristato būdus kaip formuoti mokymosi įgūdžius;
• Per praktines užduotis pateikia nuoseklią sistemą kaip išvengti streso ir planuoti savo laiką;
• Siūlo motyvacijos ir įsitraukimo į mokymąsi kelius.

Mokiniui turėtų būti patraukli pati knygos struktūra – informacija pateikta nuo pasirengimo etapo iki ,,Aš po egzamino“. Svarbu pabrėžti, kad knyga tiesiog pulsuoja adekvačiais pavyzdžiais, perteikiančiais abiturientų būsenas (,,informacijos tiek daug, kad nežinau, nuo ko pradėti skaityti...“, „Padėkite, aš neturiu atminties...“, ,, Tai juk užknisa ir biesina...“), jiems kylančias baimes (,,Nedarysiu, vis tiek neįveiksiu....“, ,,pergyveni, kad gali negauti 95 balų iš lietuvių, 87 balų iš matematikos ir 93 balų iš anglų“) ir klausimus (Kaip žinoti, kad tikrai suprantu medžiagą?“, ,,Ar žinai, kaip planuosi savo darbą“).

Vienas didžiausių knygos privalumų yra tai, kad joje pateikiama informacija yra universali bet kurio išorinio vertinimo atžvilgiu (ar tai būtų pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas po X klasės, ar brandos egzaminai po XII klasės), ir bet kurio mokomojo dalyko egzamino atveju. Nepaisant to, kad tiek objektyvi realybė, tiek knygos autorių profesinė kompetencija patvirtina, kad egzaminas yra stresinė situacija, visa pateikiama medžiaga orientuota į pozityvią, konstruktyvią veiklą.

Ši knyga turėtų tapti parankine ne tik egzaminuojamajam ar konkretaus mokomojo dalyko mokytojams, kurie rengia mokinius egzaminams, bet ir tiems specialistams, kurie konsultuoja ugdymo karjerai klausimais.

Recenzentė dr. Asta Ranonytė
Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų skyriaus vedėja

Sudėtingumas
9 klasė
Autorius
Dalia Nasvytienė, Agnė Brandišauskienė, Žydrė Arlauskaitė
Žydrė Arlauskaitė
Puslapių skaičius

60
Leidimo metai

2014
Nėra atsiliepimų
Product added to wishlist
Product added to compare.