IĮ Knygeta gerbia saugoja ir gina jūsų privatumą .

Mūsų privatumo taisyklės yra laikyti visą informaciją apie pirkėją konfidencialia.

Kokią informaciją apie jus gauname? Lankydamiesi mūsų puslapyje mes matome kokią interneto naršyklę naudojate; datą ir laiką, kada apsilankote mūsų puslapyje. Šią informacija mes naudojame siekdami pagerinti mūsų puslapio turinį ir išdėstymą.

Informacijos panaudojimas. Registruodamiesi mūsų puslapyje mes gauname informaciją apie jus. Tai gali būti jūsų vardas, įmonės pavadinimas, e-mail, tel,numeris ir adresas. Šią informaciją apie jus mes naudojame tik tuo tikslu, kad žinotume kas užsakė prekę mūsų puslapyje ir kad žinotume kam išsiųsti prekę arba pranešti informaciją apie jūsų užsakymą ar naujienas.

Jūs bet kada atšaukti sutikimą tvarkyti asmens duomenis, paspausdamas el. atsisakymo nuorodą gautam laiške arba pranešdami apie tai el. paštu info@knygeta.lt susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti neteisingus, netikslius savo asmens duomenis arba pareikalauti juos ištrinti visam laikui.

gdpr

Knygeta atitinka GDPR reikalavimus. Visus duomenų privatumo nustatymus ir pakeitimus galite atlikti patys, juos rasite savo sukurtoje paskyroje tokius kaip:

552848.png Teisė matyti savo asmeninius duomenis

Galite peržiūrėti savo asmens duomenis spustelėję žemiau pateiktą nuorodas. Asmens duomenų peržiūra: 

 Teisė pakeisti savo asmeninius duomenis

Galite peržiūrėti savo asmens duomenis spustelėję žemiau pateiktą nuorodas.

 Teisė į duomenų perkėlimą

Galite visus duomenis susijusius su jumis nusikopijuoti ir persikelti iš savo paskyros

 Teisė likti anonimišku

Galite pareikalauti užšifruoti jūsų asmeninius duomenis. (Pastaba: po duomenų užšifravimo  jūsų ankstesniuose užsakymuose bus pakeisti visi duomenys užšifruotais duomenims jūs prarasite galimybę prisijungti prie parduotuvės ar matyti savo užsakymų istoriją, bei visą informaciją susijusią su jumis)

 Teisė pareikalauti ištrinti visus asmeninius duomenis 

Galite paprašyti ištrinti jūsų asmeninius duomenis. (Pastaba: po duomenų ištrynimo jūs prarasite galimybę prisijungti prie parduotuvės ar matyti savo užsakymų istoriją, bei visą informaciją susijusi su jumis bus ištrinta)

 Teisė būti informuotam jei duomenų saugumo pažeidimas

 Mūsų įmonės  pareiga yra pranešti jeigu įvyktų duomenų pažeidimas ar netinkamas elgesys su jais, įmonė privalo taikyti griežtą procedūrą, kai nustatomas duomenų pažeidimas, ir per 72 valandas pranešti duomenų subjektams.

Prekes pristatome 2 būdais:

1. Paštu

2. Kurjerių tarnyba

Užsakymo komplektavimas trunka 1-3 dienas, jeigu prekės komplektavimas trunka ilgiau pirkėją informuojame dėl tolimesnės užsakymo eigos. Dėl didelio užsakymo kiekio laikotarpyje nuo rugsėjo 01 iki rugsėjo 30 dienomis užsakymo komplektavimas gali užtrukti 4-8 dienom ilgiau.

Prekės turinčios poligrafinį, leidybos broką keičiamos į kokybišką prekę, apie tai pranešus per 2 darbo dienas nuo prekės gavimo laiko. Jeigu keičiamos prekės sandėlyje tuo momentu nėra ir pirkėjas nesutinka laukti, pirkėjui pageidaujant, gražinami už prekę sumokėti pinigai.

Visi skundai dėl prekių, jų kokybės ar pristatymo gali būti teikiami IĮ Knygeta kokybės skyriui elektroniniu paštu info@knygeta.lt . Pardavėjas skundus išnagrinėja per 10 (dešimt) dienų nuo jų gavimo dienos, jeigu Lietuvos Respublikos teisės aktai nenustato kitokių terminų. Esant sudėtingiems atvejams, šis terminas gali būti pratęstas papildomai 15 (penkiolika) dienų. Atsakymai dėl skundų Pirkėjams pateikiami elektroniniu paštu arba telefonu, arba Pirkėjo nurodytu adresu.


Sutinku

Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.