Matematikos pasitikrinamieji testai 11–12 klasei (s. „Korepetitorius“)
Matematikos pasitikrinamieji testai 11–12...

Matematikos pasitikrinamieji testai 11–12 klasei (s. „Korepetitorius“)

9785430069940
komplektavimas 2-3 dienos
8,51 €
Su mokesčiais

 

Šie pasitikrinamieji matematikos testai ir uždavinių rinkiniai sudaro galimybę mokiniui mokytis papildomai ir nuosekliai gerinti pasiekimus kartojant viduriniojo ugdymo matematikos kurso temas bei rengiantis matematikos brandos egzaminui. Be įvairaus sudėtingumo ir tipų uždavinių, čia pateikiama ir pagrindinių 11–12 klasės matematikos kurso teorijos atmintinių, formulių taikymo ar uždavinių sprendimo pavyzdžių.

Orientacinis įsivertinimas pagal gebėjimus ir pasiekimus mokiniui, dirbančiam savarankiškai ar su mokytojo pagalba, numatomas po kiekvieno testo ir užduočių rinkinio. Metų kursą mokinys gali įsivertinti pildydamas leidinyje pateiktą visų metų temų įsivertinimo diagramą, tokiu būdu sekti savo pasiekimų skalės svyravimus, užpildyti žinių ar gebėjimų spragas ir siekti aukštesnių rezultatų.

Serijos „Korepetitorius“ leidiniai skirti mokinių savarankiškam darbui, taip pat mokytojui, ieškančiam susisteminto patikros įrankio savo klasės mokinių testams, kontroliniams ar individualiems darbams.

Sudėtingumas
11 klasė
Autorius
Ramunė Dranseikienė, Ona Stančiukienė
Puslapių skaičius
96
Leidimo metai
2020

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: