• −7%
  • Nauja
Matematikos pasitikrinamieji testai...

Matematikos pasitikrinamieji testai 11–12 klasei (s. „Korepetitorius“)

9785430069940
Sandėlyje
8,65 € 9,30 € -7%
Su mokesčiais

Lojalumo taškai
Už šį produktą premijos taškų nėra.


 
Šie pasitikrinamieji matematikos testai ir uždavinių rinkiniai sudaro galimybę mokiniui mokytis papildomai ir nuosekliai gerinti pasiekimus kartojant viduriniojo ugdymo matematikos kurso temas bei rengiantis matematikos brandos egzaminui. Be įvairaus sudėtingumo ir tipų uždavinių, čia pateikiama ir pagrindinių 11–12 klasės matematikos kurso teorijos atmintinių, formulių taikymo ar uždavinių sprendimo pavyzdžių.

Orientacinis įsivertinimas pagal gebėjimus ir pasiekimus mokiniui, dirbančiam savarankiškai ar su mokytojo pagalba, numatomas po kiekvieno testo ir užduočių rinkinio. Metų kursą mokinys gali įsivertinti pildydamas leidinyje pateiktą visų metų temų įsivertinimo diagramą, tokiu būdu sekti savo pasiekimų skalės svyravimus, užpildyti žinių ar gebėjimų spragas ir siekti aukštesnių rezultatų.

Serijos „Korepetitorius“ leidiniai skirti mokinių savarankiškam darbui, taip pat mokytojui, ieškančiam susisteminto patikros įrankio savo klasės mokinių testams, kontroliniams ar individualiems darbams.
Puslapių skaičius
96
Leidimo metai
Nėra atsiliepimų

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Product added to wishlist
Product added to compare.