IŠMANIOJO SKAITYTOJO UŽRAŠAI III-IV...

IŠMANIOJO SKAITYTOJO UŽRAŠAI III-IV klasės mokiniams

9785430062842
Sandėlyje
2,09 €
Su mokesčiais

 

„Išmaniojo skaitytojo užrašai“ skiriami III–IV klasės mokinių aktyvaus skaitymo įgūdžiams formuoti ir įtvirtinti. Mokiniai pratinsis skaityti įvairių stilių literatūrą, mokysis ją analizuoti, reikš nuomonę, kryptingai sieks tikslo ir vertins, kaip tai pavyko. Kartu pasitikrins ir pakartos įgytas žinias. Leidinys parengtas taip, kad mokiniai galėtų dirbti ir savarankiškai, ir bendradarbiaudami vieni su kitais. Už atliktas puslapio užduotis duodami trys lipdukai. Jei knyga pasiūloma draugams ir tą pačią knygą skaito ir užduotis atlieka keletas mokinių, jiems skiriama dar po lipduką. Lipdukai suteikia teisę vertinti draugų parengtus knygų pristatymus. Jei pristatymas patiko, lipdukas klijuojamas į draugo „planšetinį kompiuterį“ ir pasirašoma. Jei mokinys knygas skaito ir užduotis atlieka vienas (pvz., per atostogas), lipdukus klijuoja į savo „planšetinį kompiuterį“. Atlikus visas užduotis pelnomas Išmaniojo skaitytojo eksperto diplomas. Šios taisyklės nėra privalomos, galima sukurti ir savas, pavyzdžiui, sutarti su pačiais mokiniais, kaip jie atliks užduotis, dalysis lipdukus, pristatys knygas ir vertins pristatymus.

Ar esi girdėjęs apie Išmaniųjų skaitytojų planetą? Trys šios planetos gyventojai – Mobiliukas Tauškaliukas, Išmanioji Planšetėlė ir Robotukas Paieškutis – pateko į Žemę. Jie tikisi, kad perprasi, kaip valdyti Išmaniukų erdvėlaivį, ir pelnysi Išmaniojo skaitytojo eksperto vardą! Lėk į biblioteką, čiupk knygą, perskaityk ją ir atlik „Išmaniojo skaitytojo užrašų“ užduotis! Tada pristatyk knygą draugams ir įtikink juos, kad verta skaityti!
Pelnyk lipdukus ir klijuok juos į „planšetinį kompiuterį“. Jei patirsi sunkumų – ne bėda, Tau visada padės draugiškieji Išmaniukai, klasės draugai ar suaugusieji. Sėkmės!


Sudėtingumas
3 klasė
Autorius
Vilma Garnionienė, Mindaugas Garnionis
Puslapių skaičius
32
Leidimo metai
2014
Nėra atsiliepimų

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: