RIEŠUTAS. Pratybų sąsiuvinis 2 klasei 2 dalis (atnaujinta) (ŠOK)
RIEŠUTAS. Pratybų sąsiuvinis 2 klasei 2 dalis...

RIEŠUTAS. Pratybų sąsiuvinis 2 klasei 2 dalis (atnaujinta) (ŠOK)

9785430064570
Prekė sandėlyje
5,16 €
Su mokesčiais

 

Šis pratybų sąsiuvinis yra serijos „Šok“ matematikos vadovėlio komplekto II klasei RIEŠUTAS dalis.

Vadovėlio komplektas RIEŠUTAS skirtas matematikos mokymuisi II klasėje. Vadovėlis turiniu ir struktūra suderintas su lietuvių kalbos vadovėliu PUPA ir su pasaulio pažinimo vadovėliu GILĖ, sudaromos galimybės tęsti ir toliau plėtoti pradėtą temą, analizuoti bei spręsti problemą keliuose kontekstuose. Prasmingos, mokytis skatinančios matematinės užduotys padeda išsiaiškinti matematines sąvokas ir procedūras, suvokti jų ryšius, taikyti įgytas žinias. Tai — integralus modelis, jungiantis kelių mokomųjų dalykų programas ir suteikiantis didesnes galimybes asmens kompetencijoms ugdyti. Mokymosi priemonių komplekte pateikta medžiaga lengvai integruojama į visų pradinio ugdymo dalykų turinį, tinka taikant įvairius mokymo metodus ir būdus, numato mokytojo ir mokinio sąveiką, lygiavertį bendradarbiavimą. Kiekvienai vadovėlio temai skiriama atitinkamai po 1 pratybų sąsiuvinio puslapį. Sąsiuviniuose gausu įvairaus sudėtingumo užduočių, jų skaičių, apimtį, atlikimo eiliškumą pasirenka pats mokytojas. Mokiniai mokomi įsivertinti atliktas užduotis.

Serijos „Šok“ komplektą RIEŠUTAS II klasei sudaro:
● vadovėlis (1-oji, 2-oji, 3-ioji knyga)
● pratybos (1-asis, 2-asis, 3-iasis sąsiuvinis)
● papildomos užduotys (1-asis, 2-asis, 3-iasis sąsiuvinis)
● testai
● dalijamoji medžiaga
● mokytojo knyga

Virtualioje mokymosi aplinkoje „EDUKA klasė“ (žr. https://klase.eduka.lt/) rasite papildomų skaitmeninių garso, vaizdo ir  interaktyviųjų užduočių kiekvienai pamokai.

Kaip prisijungti, priskirti mokinių grupes ir naudotis visomis „EDUKA klasės“ galimybėmis, kviečiame peržiūrėti  vaizdo instrukciją (žr. https://www.youtube.com/watch?v=vpsPZwShEso&list=PLpFdJN8YO2kqy5CnJZRo8RwRoZk7LTjPS).

Sudėtingumas
2 klasė
Autorius

Salomėja Žeknienė, Jolanta Žvirblienė
Puslapių skaičius

44
Leidimo metai

2015

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: