Istorijos pasitikrinamieji testai 12 klasei (s. „Korepetitorius“)
Istorijos pasitikrinamieji testai 12 klasei (s....

Istorijos pasitikrinamieji testai 12 klasei (s. „Korepetitorius“)

9785430070670
Sandėlyje
8,51 €
Su mokesčiais

 

Šie pasitikrinamieji testai sudaro galimybę mokiniui pakartoti 12 klasės kursą, prisiminti ir apibendrinti istorijos vidurinio ugdymo programos mokymosi pasiekimus, nuosekliai gilinti numatytų programinių temų žinias ir pasirengti istorijos brandos egzaminui.
Mokinys čia ras: 
• keturis testų ir šaltinių analizės rinkinius (paketus) istoriniams laikotarpiams analizuoti ir pasitikrinti pagal pasiekimų aprašus bei lygius;
• du bandomuosius egzaminus istorijos kursui pakartoti ir įsivertinti pasiekimų lygį prieš laikant egzaminą.
Savarankiškas pasitikrinimas ir įsivertinimas numatomas kiekviename užduočių pakete. Tam prieš kiekvieną užduočių paketą mokiniui duodamos gebėjimų gairės (KĄ PASITIKRINSIME), o atlikus užduotis įsivertinama pagal surinktus taškus ir pasiekimų lygius. Leidinyje pateikta ir viso 12 klasės istorijos kurso pasiekimų diagrama, pagal kurią mokinys gali sekti ir į(si)vertinti metinius rezultatus, o mokytojas, naudodamasis šia medžiaga, formuoti kaupiamąjį vertinimą. Užduočių atsakymai pateikiami prie leidinio anotacijos svetainėje www.sviesa.lt.
Serijos „Korepetitorius“ leidiniai skirti mokinių savarankiškam darbui, taip pat mokytojui, ieškančiam susisteminto patikros įrankio temai ar kursui kartoti, mokinių testams, kontroliniams ar individualiems darbams.

Sudėtingumas
12 klasė
Autorius
Jūratė Litvinaitė
Puslapių skaičius
136
Leidimo metai
2020
2020-10-01T00:00:00+03:00

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: