• −10%
LITERATŪRA. Vadovėlis 9 klasei,  2...

LITERATŪRA. Vadovėlis 9 klasei, 2 dalis (ERA)

9785430067069
Sandėlyje
16,16 € 17,95 € -10%
Mažiausia kaina per paskutines 30 dienų prieš akciją: 17.95 €
Su mokesčiais
Iki akcijos pabaigos

 

LITERATŪRA 9 – tai pirmasis serijos „ERA“, skirtos gimnazijos klasėms, vadovėlio komplektas, parengtas pagal 2016 m. Atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo programą. Naujame 9 klasės vadovėlyje medžiaga mokiniams pateikiama cikliškai, sudarant sąlygas ne fragmentiškai, bet giliai ir išsamiai per savo patirtis, įdomius kontekstus analizuoti tekstus, pažinti ir suprasti laike nutolusias rašytojų ir mokslininkų asmenybes, argumentuotai reikšti nuomonę, atrasti savo tapatybę. Kas mūsų mitologijoje paveldėta iš Senosios Europos kultūros? Ar žinai, kodėl Marija Gimbutienė laikoma pasaulinio garso mokslininke? Ar pažįsti lietuvių mitologines būtybes? Namų dvasias? Vilktakius? Ar žinai, kad lietuviškos sakmės savo kraują stingdančiomis istorijomis pralenktų baisiausią Holivudo filmą? Vadovėlio II dalį sudaro keturių teminių ciklų Mitai aiškina pasaulį, Pasakos gyvybingumas, Liaudies daina ir dainiškoji poezija, Tapatybės raiška literatūroje medžiaga, skirta analizuoti per pamokas įvairius programoje numatomus tekstus, diskutuoti su mokiniais apie svarstomas problemas, teksto idėjas siejant su to amžiaus mokinių gyvenimo ir skaitymo patirtimi. Kiekvieną ciklą sudaro trys dalys. Pirma dalis – įvadas, jame pateikiami tekstai ir užduotys, supažindinančios su ciklo tema, galimomis aktualiomis problemomis. Antroje dalyje analizuojami programos privalomieji kūriniai, atliekamos įvairių tipų užduotys. Trečiąją dalį sudaro apibendrinimas ir įsivertinimas.

Mokytojas, dirbantis su klase pagal šiuos vadovėlius, galės naudotis skaitmeninėje mokymosi aplinkoje EDUKA klasė pateikiamomis Metodinėmis rekomendacijomis ir ilgalaikiu planu, užduočių atsakymais, skaitmeniniu vadovėliu ir interaktyviomis užduotimis namų darbams paskirti, įvairioms patikroms ar kursui apibendrinti.

2-oji vadovėlio dalis skiriama antrajam mokslo metų pusmečiui. 

Vadovėlio LITERATŪRA 9 „ERA“ komplektą sudaro: vadovėlis (1-oji ir 2-oji knyga), kūrybinių užduočių sąsiuvinis, Metodinės rekomendacijos, skaitmeninis vadovėlis ir papildomos interaktyvios užduotys http://www.eduka.lt

 

Sudėtingumas
9 klasė
Autorius

Violeta Dumčiuvienė, Vilma Dulevičienė
Puslapių skaičius

200
Leidimo metai
2017
2017-11-08T00:00:00+02:00
Nėra atsiliepimų

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: