LIETUVIŲ KALBOS UŽDUOTYS 6 klasei: ĮVEIK RAŠYBOS SPĄSTUS (s. „Galiu mokytis
LIETUVIŲ KALBOS UŽDUOTYS 6 klasei: ĮVEIK...

LIETUVIŲ KALBOS UŽDUOTYS 6 klasei: ĮVEIK RAŠYBOS SPĄSTUS (s. „Galiu mokytis

9785430067281
Išparduota
4,76 €
Su mokesčiais

 

Kaip motyvuoti vaiką mokytis taisyklingai rašyti? Ar gali šeštokas susidraugauti su rašybos užduotimis ir tapti lietuvių kalbos pamokų didvyriu ir gramatikos ekspertu? Tereikia įkvėpti jam pasitikėjimo savo jėgomis! Suprantama, kalti taisykles ir atlikinėti sunkias rašybos užduotis nuobodu. Tačiau pamėginkime tą sunkų darbą paversti motyvuojančiu žaidimu. Pasiūlykime vaikui įsivaizduoti Gramatikos girią, kurioje tyko pavojai – sudėtingos rašybos pinklės ir tankumynai. Šioje kelionėje jaunąjį kalbininką lydės išmanusis Gūglis: kiekvienos temos pradžioje jis primins svarbiausius dalykus, taisykles ir padės įveikti visus rašybos spąstus!

Šis leidinys skiriamas 6 klasių mokiniams rašybos įgūdžiams stiprinti. Rašybos užduotys yra parengtos pagal naują 2016 m. Lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrąją programą. Užduotys parengtos taip, kad tiktų ir dirbant pamokose su mokytoju, ir individualiai namuose. Pateikiamos 20 temų, pagrįstų sudėtingesnės rašybos taisyklėmis. Kiekvieną temą sudaro 5 užduotys; kiek­vieną užduotį – 10 atskirų žingsnelių. Teisingai atliktas žingsnelis vertinamas vienu tašku.

Šios užduotys skirtos savarankiškam darbui. Todėl atlikus jas, galima pasitikrinti ir įsivertinti. Atsakymai pateikti čia: http://docdro.id/owyjAxk. Pasitikrinęs ir susumavęs taškus pagal temos pabaigoje pateikiamą įsivertinimo lentelę, mokinys sužino savo pasiekimų lygį ir įsivertina tobulintinus įgūdžius.

Sudėtingumas
6 klasė
Autorius

Auksė Petruševičienė
Puslapių skaičius

52
Leidimo metai

2017

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: