Atpasakojimai. Užduotys 6 klasei
  • −10%
Atpasakojimai. Užduotys 6 klasei

Atpasakojimai. Užduotys 6 klasei

9785430070816
Sandėlyje
4,95 € 5,50 € -10%
Mažiausia kaina per paskutines 30 dienų nuo akcijos: 5.50 €
Su mokesčiais
Iki akcijos pabaigos

 
Atpasakojimas – bene svarbiausias metodas ugdant(is) gebėjimą rišliai, nuosekliai kalbėti, mąstyti ir rašyti. Juk tik atpasakojant meniniu ir etiniu požiūriu vertingą tekstą galima išmokti kalbos vingrybių bei subtilybių.
Leidinys sudarytas atsižvelgiant į bendrųjų programų reikalavimus, jo  tikslas – mokytis atpasakoti tekstą, suteikti įrankių/pavyzdžių/įgūdžių, kaip tai padaryti. Leidinyje pateikiami 9 atpasakojimai iš programinių literatūros kūrinių. 
Prie kiekvieno atpasakoti parinkto teksto pateikta užduočių, padėsiančių įžvelgti bei suvokti svarbiausius teksto aspektus ir pasirengti tam tikros rūšies atpasakojimui. 
Užduotys įvairios: skirtos literatūros žinioms pakartoti, aukštesniems mokinių pasiekimams ugdyti, ugdymo procesui individualizuoti, gramatikos taisyklėms prisiminti, kūrybiškumui skatinti ir lavinti ir kt. 
Užduočių skaičius nevienodas – priklauso nuo atpasakojimo sudėtingumo. Atliekant užduotis pravers Literatūros terminų žodynėlis (jį rasite leidinio gale). 
Atsakymus galima rasti ir pasitikrinti www.sviesa.lt. Dažniausiai tai rekomendacinio pobūdžio atsakymai, nes galima ir kitokia jų formuluotė – tai priklauso nuo mokinio kūrybiškumo.

Sudėtingumas
6 klasė
Autorius

Auksė Pukinskienė
Puslapių skaičius
72
Leidimo metai
2020
2020-03-02T00:00:00+02:00

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: