Lietuvių kalbos užduotys 8 klasei (Greita pagalba mokiniui!)
  • −10%
Lietuvių kalbos užduotys 8 klasei (Greita pagalba mokiniui!)

Lietuvių kalbos užduotys 8 klasei (s. „Greita pagalba mokiniui!“)

9785430071073
Sandėlyje
6,38 € 7,09 € -10%
Mažiausia kaina per paskutines 30 dienų nuo akcijos: 7.09 €
Su mokesčiais
Iki akcijos pabaigos

 
Šio leidinio paskirtis – padėti mokiniams pagilinti ir įtvirtinti 8 klasės lietuvių kalbos žinias bei taisyklingo rašymo įgūdžius. Pateikiamos užduotys iš svarbiausių fonetikos, morfologijos ir sintaksės temų. Todėl leidiniai tiks ir mokytojui dirbant klasėje su įvairiais vadovėliais. 
Leidinio struktūra paremta galimybėmis nuolat, kiekviename mokymosi etape, suteikti mokiniui pagalbą. Atkreipti mokinio dėmesį į sąvokas, taisykles, paaiškinti, kodėl svarbu jų laikytis. Teorija pateikiama glaustai, vizualiai, duodama pavyzdžių, kaip nagrinėti ir atlikti užduotis. Greta formuojama ir pagalba, jei yra suklystama, atliekama neteisingai, siūloma dar kartą pasimokyti taisykles, jas pagrįsti pavyzdžiais ir pakartotinai atlikti užduotis. Pasitikrinimo etape mokinys gali įsivertinti taškais ir pažymiu, taip pat jam nurodomi šaltiniai, kur galima pasimokyti papildomai. Leidinio pabaigoje – kompleksinis apibendrinamasis testas, leidžiantis pasitikrinti mokslo metų pasiekimus.
Suformuoti ir galimi užduočių atsakymai, todėl ši medžiaga tinka ir savarankiškam mokymuisi siekiant geresnių rezultatų ar rengiantis NMPP.
Sudėtingumas
8 klasė
Autorius
Auksė Pukinskienė
Puslapių skaičius
76
Leidimo metai
2021

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: