• −3%
Lietuvių kalba: skaitau, rašau,...

Lietuvių kalba: skaitau, rašau, kalbu. ( s. Pakeliui į gimnaziją)

9785430068356
Sandėlyje
4,93 € 5,08 € -3%
Su mokesčiais
Iki akcijos pabaigos

 

„LIETUVIŲ KALBA: SKAITAU, RAŠAU, KALBU– tai serijos „Pakeliui į gimnaziją“ leidinys būsimam arba esamam devintokui. Medžiaga suskirstyta atskiromis temomis, temos branduolį sudaro parinkti 5−8 klasių privalomosios literatūros tekstai. Jais remiantis parengti nuoseklūs užduočių rinkiniai − testai. Juos atlikdamas mokinys pasikartos rašybą, žodžių darybą, kalbos dalių gramatinius požymius, vientisinio ir sudėtinio sakinio sandarą bei privalomosios skyrybos taisykles, kalbos kultūrą.

Teksto suvokimo užduotys bei klausimai, siūlomos rašinių temos padės pasirengti rašto darbams, o idėjos ir viešojo kalbėjimo temos skatins kūrybinį bei kritinį mąstymą, palengvins mokiniui atsakinėjimą žodžiu.

Mokiniui ši knyga − puiki galimybė ne tik pasikartoti išeitą progimnazijos kursą, pasirengti studijoms gimnazijoje, bet ir galimybė kiekvienam jaunuoliui auginti kompetenciją laisvai skaityti, rašyti, kalbėti.

Mokytojui, dirbančiam su progimnazijos mokiniais, ši medžiaga bus puiki atrama orientuoti mokymo procesą į skirtingas rašytinės ir sakytinės kalbos veiklas, pastiprinti mokinių žinias ar užpildyti spragas, dirbantiems su pirmąja gimnazijos klase – pakartoti kursą, įvertinti iš skirtingų mokyklų atėjusių mokinių žinias ir pasiekimus.

Užduočių atsakymus rasite www.sviesa.lt prie leidinio anotacijos.

Sudėtingumas
8 klasė
Autorius

Onutė Baumilienė
Puslapių skaičius
80
Leidimo metai

2018
Nėra atsiliepimų

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Product added to wishlist
Product added to compare.