• −10%
VIEVERSYS. Muzikos vadovėlis 3 klasei...

VIEVERSYS. Muzikos vadovėlis 3 klasei su kompaktine plokštele (ŠOK)

9785430057770
Sandėlyje
17,53 € 19,48 € -10%
Mažiausia kaina per paskutines 30 dienų prieš akciją: 18.90 €
Su mokesčiais
Iki akcijos pabaigos

 

Muzikos vadovėlis Vieversys pradžiugins tuos mokytojus ir trečiokus, kurie nori kūrybingai žengti muzikos pažinimo keliu. Kūrybiškumui ugdyti, mokinių muzikinėms kūrybinėms galioms plėtoti trečioje klasėje skiriama daug dėmesio. Jau iš pat pradžių aptariamos pagrindinės muzikinės kūrybos sritys, vaikai įtraukiami į improvizavimo, kompozicijų kūrimo veiklą kaip į žaidimą. Mokinių kūrybiškumas ugdomas muzikuojant, klausantis muzikos ir ją nagrinėjant. Svarbiausias muzikinės veiklos kokybės rodiklis savitas, individualus santykis su muzikos kūriniu, originalus ir netradicinis muzikos kūrinio atlikimas, mokinių kūrybiniai darbai, atliekami savarankiškai arba padedant mokytojui. Vengiama teorizavimo, prioritetu tampa aktyvi trečiokų veikla: muzikavimas, kūryba, muzikiniai žaidimai, diskusijos.

Siejant muziką su trečiokų sociokultūrine aplinka, siekiama formuoti nuostatą, jog muzika yra vaikų gyvenimo dalis, kiekvienam pažįstama remiantis turima informacija, įgytais gebėjimais. Mokiniai skatinami svarstyti apie čia ir dabar egzistuojantį muzikos pasaulį, ieškoti sąsajų su jų gyvenamąja aplinka, turima patirtimi, Lietuvos muzikinės kultūros aktualijomis.

Trečioje klasėje Vieversys kviečia klausytis muzikos, ritmuoti, solfedžiuoti, groti, eksperimentuoti garsais, improvizuoti, kurti, galvoti, svarstyti, kalbėti apie tai, kas muziką kuria ir atlieka, dainuoti lietuvių liaudies ir autorines dainas. Vadovėlyje gausu vaikų aktyvumą, vaizduotę žadinančių kūrybinių užduočių, specialiai šiam leidiniui sukurtų Lietuvoje žinomų kompozitorių kūrinių. Tad žengti muzikos pažinimo keliu turėtų būti smagu ir mokiniams, ir juos mokantiems pedagogams.

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis su kompaktine plokštele, pratybų sąsiuvinis, mokytojo knyga su kompaktine plokštele.

Sudėtingumas
3 klasė
Autorius

Ingrida Bertulienė, Rūta Girdzijauskienė, Vitalija Valeikienė
Puslapių skaičius

84
Leidimo metai

2012
Nėra atsiliepimų

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: